Jak schudnać zdrowo i skutecznie

schudnijjuz
Jak przeprogramować swój umysł na zdrowe jedzenie?
Jak w mgnieniu oka POKONAĆ pragnienie na słodkosci, chipsy albo inne łakocie,  jeśli nawet brak silnej woli.

… prawie 9 na 10 osób nie udaje się wytrwać na diecie. 

Jest wiele tego  powodów:
–  wiele z nas nawet nie wie, jak sie do tego zabrać i skacze z jednej diety na drugą
–  albo schudnie kilka kilogramów, ale znów nabiera wagi w rekordowym czasie po  ukończeniu restrykcyjnej diety (efekt jojo)…
–  albo po prostu nie może się oprzeć łakociom! 
Spójrz na to z innej strony.  
Nie osiągniesz wiele rozpoczynając od trawienia.  Często ostatnią drogą ratunku jest kupowanie drogich suplementów albo opłacanie trenerow osobistych. Ale rezultaty tych metod, jeśli w ogóle się pojawią,  często nie są zadowalające, ponieważ 90% wszystkich dietetyczek i trenerów stosuje tę samą procedurę:
„To moja świetna dieta, moje najwspanialsze suplementy lub metoda sportowa, masz to zastosować i to niezależnie od tego, z jakimi problemami się borykasz!”. Żadna z tych metod nie przeistoczy złych nawyków  w  prawidłowe, nie zmieni ciągotek do słodkości i nie naprawi przekonań.
Do czego to prowadzi?
– wraz z brakiem rezultatów, pojawia się frustracja,   zwątpienie i  bezradność
– nasze słabostki biora górę.
– wydane pieniądze ida na marne, a my szukamy dalej cudownych diet.
Ale pomimo tych niepowodzeń są dziewczyny, które ciągle dają sie namawić na wspaniala pigulki,  czy jeszcze kosztowniejsze metody.
Jak wytrzymać  na diecie i pozbyć się nadwagi ?
Jak żyć  podobnie jak szczupłe dziewczyny, które nigdy nie muszą troszczyć się o ilość albo jakość  spożywanych  kalorii, nie muszą zmuszać się 5 razy w tygodniu do wyczynów na siłowni albo robić 10 okrążeń wokół osiedla. Zachowaj spokój i nie stresuj się.
Poznaj metodę, która pomogła już wielu osobom w Niemczech, Austrii i Szwajcarii :
– nie ważne ile masz nadwagi
– bez znaczenia jest, jakie problemy zdrowotne towarzyszą Twojej otyłosci
– nie ważne ile masz lat.
Wyobraź sobie, jakby to było, gdybyś  mogła znów nosić swoje ulubione spodnie, a nawet zmiesciła  się znów w suknię ślubną albo wymarzoną sukienkę? Może „małą czarną”?
To spotkało wiele moich klientek, nawet te, które  były w okresie menopauzy.
Czyz to nie wspaniałe?
To wszystko może spotkać i Ciebie i to już za pare dni, tygodni albo miesiecy, jezeli masz do pozbycia się paru czy parunastu kilogramów.                                      
              Zacznij juz dzisiaj!
                   A jak?
Teraz trochę teorii.
Twoja podswiadomość kieruje w 95% twoimi czynami.
Twoja codzienna rutyna – od niej zależne jest to, czy możesz wytrwać i zmienić na stałe sposób odżywiania, czy nie!
Może słszałaś o modelu góry lodowej w odniesieniu do działania naszej świadomości; … nie?
Chodzi o to, że świadomość każdego człowieka to wierzchołek góry lodowej, mała jej część, a ta niewidoczna, największa część  to podświadomość, która pilnuje, kontorluje i steruje wieloma procesami jeszcze zanim one są przez nas odbieralne.

Czy wiesz, że według badań Instytutu Max Planck w Lipsku twój podświadomy mózg na 10 sekund przed toba decyduje, co dalej? Oznacza to również, że  do podswiadomosci należy decyzja, czy zamierzasz zjesz  batonika, czy nie. Ta decyzja jest podejmowana przez Twój podświadomy umysł i to na 10 sekund przed Tobą. To nie znaczy, że jesteś zbyt słaba lub niezdolna do dalszego odchudzania.

To nie Twoja wina, ze masz potyczki. Chodzi o to, jakie zautomatyzowane wzorce zachowań, jakie nawyki są w Tobie podświadomie zaprogramowane:  na przykład: apetyt na słodycze. Nadal zastanawiasz się dlaczego tak trudno Ci porzucić słodycze, chipsy, bułeczki i schudnąć? Jak wyglądałaby Twoja sylwetka, gdybyś zamiast ponownie rozpoczynać kolejną dietę przeprogramowała swoją podświadomość
iceberg-4960148_640
Wyobraź sobie, że mogłabyś zaprogramować się na intuicyjne jedzenie, zgodne z potrzebami Twojego organizmu; takie, które pozwoli Ci otrzymac i zachować szczupłą, wspanialą sylwetkę.
BEZ KONIECZNOŚCI
– głodzenia sie,

– gotowania specjalnych, wymyślnych potraw,
– ciągłego liczenia kalorii,
– zmuszania się do tego siłą woli.
A może juz słyszałaś, jak ktoś, kto skutecznie schudł, powiedział, że w końcu coś u niego zadziałalo? Coś pękło? Często  jest tak w wypadku jakiegos ciężkiego szoku psychicznego (krytyka osob postronnych), czy fizycznego (np. choroba).
DOKŁADNIE TO mam na myśli!
ZAPROGRAMUJ SWOJĄ PODŚWIADOMOŚĆ NA SPADEK WAGI.
Chcesz schudnąć, czy nadal się zadręczać?
Jak już wspomnialam, apetyd jest również podświadomym nawykiem.
Dlatego, aby przezwyciężyć łaknienie, musisz użyć metody, która uwzgledni działanie twojego mózgu, w szczegolnosci podświadomości.