Jak przeprogramowac swój umysł na zdrowe jedzenie?
  Jak w mgnieniu oka POKONAĆ pragnienie na slodkosci, chipsy albo inne łakocie,  jeśli nawet brak silnej woli.

schudnijjuz

Użyj  tych nowoczesnych i skutecznych technik, które Ci pokażę, … a uda Ci się wytrwać i znów uzyskać seksowną, szczupla sylwetkę…

Prawie 9 na 10 osób nie udaje się wytrwać na diecie. 

Jest wiele tego  powodów:
– wiele z nas nawet nie wie, jak sie do tego zabrać i skacze z jednej diety na drugą (to są sfrustrowane turystki dietetyczne) …
– albo schudnie kilka kilogramów, ale znów nabiera wagi w rekordowym czasie po ukonczeniu restrykcyjnej diety (efekt jojo)
– albo po prostu nie może się oprzeć łakociom! 

Zabierz się do tego z innej strony.  
Nie osiągniesz wiele rozpoczynajac od trawienia.  
Często ostatnią drogą ratunku jest kupowanie drogich suplementów albo opłacanie trenerow osobistych.
Ale rezultaty tych metod, jeśli w ogóle się pojawią, często nie są zadowalające.
Ponieważ 90% wszystkich doradców i trenerów stosuje tę samą procedurę:
„To moja świetna dieta, moje najwspanialsze suplementy lub metoda sportowa, masz to zastosowac i to niezależnie od tego, z jakimi problemami się borykasz!”.  Żadna z tych metod nie przeistoczy złych nawyków  w  prawidlowe, nie zmieni ciągotek do słodkości i nie naprawi przekonań.


Do czego to prowadzi?
– nasze słabostki biora górę.
wydane pieniądze idą na marne, a my szukamy dalej cudownych diet.
wraz z brakiem rezultatów, pojawia się frustracja, zwątpienie i bezradność.

Ale pomimo tych niepowodzeń są ludzie, którzy ciągle dają sie namawiać na wspaniala pigulki,  czy jeszcze kosztowniejsze metody.

Jak wytrzymać  na diecie i pozbyć się nadwagi ?
Jak żyć  podobnie jak szczupłe dziewczyny, które nigdy nie musza troszczyć się o ilość albo jakość  spożywanych  kalorii, nie muszą zmuszać się 5 razy w tygodniu do wyczynów na siłowni albo robić 10 okrążeń wokół osiedla. Zachowaj spokój i nie stresuj się.

Poznaj metodę, która pomogła już wielu osobom w Niemczech, Austrii i Szwajcarii :
nie ważne ile masz nadwagi.
bez znaczenia jest, jakie problemy zdrowotne towarzyszą Twojej otyłosci,
nie ważne ile masz lat
 
bez znaczenia jest, ile nieudanych diet juz wypróbowałaś...

Wyobraź sobie, jakby to było, gdybyś  mogła znów nosić swoje ulubione spodnie, a nawet zmiesciła  sie znów w suknię ślubną albo w wymarzoną sukienkę? Może w „małą czarną”?

To spotkało wiele moich klientek, nawet te, które  były w okresie menopauzy.

Czyż to nie wspaniałe?

To wszystko moze spotkac i Ciebie i to juz za pare dni, tygodni albo miesięcy, jezeli masz do pozbycia się paru czy parunastu kilogramów.  
 Zacznij już dzisiaj!

                         A jak?

Teraz trochę teorii.

Twoja podswiadomość kieruje w 90% twoimi czynami.

Twoja codzienna rutyna – od niej zależne jest to, czy możesz wytrwać  i zmienić na stałe spób odzywiania, czy nie!

Może słszałaś o modelu góry lodowej w odniesieniu do działania naszej świadomości; … nie?

Chodzi o to, że świadomość każdego człowieka to wierzchołek góry lodowej, mała jej część, a ta niewidoczna, największa część  to podświadomość, która pilnuje, kontorluje i steruje wieloma procesami jeszcze zanim one są przez nas odbieralne. Czy wiesz, że według badań Instytutu Max Planck w Lipsku twój podświadomy mózg na 10 sekund przed toba decyduje, co dalej? Oznacza to również, że  do podswiadomosci należy decyzja, czy zamierzasz zjesz  batonika, czy nie. Ta decyzja jest podejmowana przez Twój podświadomy umysł i to na 10 sekund przed Tobą. To nie znaczy, że jesteś zbyt słaba lub niezdolna do dalszego odchudzania.

To nie Twoja wina, ze masz potyczki. Chodzi o to, jakie zautomatyzowane wzorce zachowań, jakie nawyki są w Tobie podświadomie zaprogramowane:  na przykład: apetyt na słodycze. Nadal zastanawiasz się dlaczego tak trudno Ci porzucić słodycze, chipsy, bułeczki i schudnąć? Jak wyglądałaby Twoja sylwetka, gdybyś zamiast ponownie rozpoczynać kolejną dietę przeprogramowała swoją podświadomość? Czy wyobrazasz sobie, ze mogłabys zaprogramować się na intuicyjne jedzenie, zgodne z potrzebami Twojego organizmu; takie, które pozwoli Ci otrzymac i zachować szczupłą, wspanialą sylwetkę.

                     BEZ KONIECZNOŚCI

  >>>  głodzenia się

  >>>  gotowania specjalnych, wymyślnych potraw

   >>>  ciągłego liczenia kalorii

  >>>  zmuszania się do tego siłą woli

A może juz słyszałaś, jak  ktoś, kto skutecznie schudł, powiedział, że  w końcu coś u niego zadziałalo? Coś pękło? Często  jest tak w wypadku   jakiegos ciężkiego szoku psychicznego (krytyka osob postronnych), czy fizycznego (np. choroba).

DOKŁADNIE to mam na myśli!

ZAPROGRAMUJ SWOJĄ PODŚWIADOMOŚĆ NA SPADEK WAGI.

Chcesz schudnąć, czy nadal się zadręczać?

Jak już wspomnialam, apetyd jest również podświadomym nawykiem.
Dlatego, aby przezwyciężyć łaknienie, musisz użyć metody, która uwzgledni działanie twojego mózgu, w szczegolnosci podswiadomości.

Oto co możesz osiągnąć za pomocą nagrań podprogowych silent subliminal, tj. możesz przeprogramwać swoja  podświadomość “zaszczepiając” w niej:

>>> pragnienie jedzenia warzyw

>>> picie dużej ilości wody i ziołowych herbat.

>>> uczucie sytości po zjedzeniu połowy porcji

>>> umiejetność powstrzymania się od podjadania między posiłkami

>>> powstrzymanie się od zjadania wszystkiego, co trafi na talerz

>>> umiejetność odmawiania pokusom.

Właściwie to przywrócisz sobie pierwotne nawyki, które ludzkość ma od pokoleń, które odziedziczyłaś przychodząc na ten świat.

Bo przejadanie się, czy podjadanie to efekt wychowania, dzialania stresu i błędnego systemu kar i nagród.

Metoda słuchania nagrań podprogowych jest niezmiernie prosta, nie wymaga zaangażowania – możesz nawet w tym czasie zająć się codziennymi czynnościami.

“Żyję i jem zdrowo” to motto Twojego nowego JA, to podstawa Twojej nowej ososbowości. Z łatwością wykasujesz  dotychczasowe nawyki i pożegnasz się ze swoim starym JA.

Trenerzy NLP radzą zignorowanie nawyków i wypieranie ich nowymi przyzwyczajeniami lecz nie są to metody od razu skuteczne… a próby zignorowania nawyku prowadzą nawet do tego, że  staje się on jeszcze silniejszy (prawdopodobnie już to zauważyłeś).

Kiedy dasz swojemu organizmowi  sygnał, że nie musi już więcej magazynować zapasów na ciężki chwile (bo niestety tak dziala nasza przemiana materii), potraktuje to jako znak, że spalanie tkanki tłuszczowej w celu uzyskania energii jest w porządku.
I tak stopniowo Twój metabolizm zacznie spalać tłuszcz na brzuchu, biodrach, pośladkach i udach…i używać go jako źródła energii, abyś mógł bezpiecznie przejść przez dzień. Ponieważ poziom hormonów spalających tłuszcz będzie teraz cały czas wysoki, będą chętnie pracować w godzinach nadliczbowych podczas snu. Wiesz, głęboki sen to najlepszy czas dla Twojego organizmu na najefektywniejsze spalanie tłuszczu… Twoja podświadomość pokieruje tymi procesami. Dla wzmożenia tego procesu możesz słuchać silent Subliminals również tuż przed zaśnięciem.

Im częściej będziesz słuchać nagrań odchudzających, tym łatwiej będzie Ci odczuć ich efekty ich działania…

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak bez wysiłku i wytrwale, przy pomocy własnej podświadomości, działa odchudzanie, kliknij w link, a otrzymasz potężne narzędzie kierujące odchudzaniem.