O mnie

Jeśli myślisz, że przyczyny twoich problemów leżą na „zewnątrz”, będziesz próbował je rozwiązać na zewnątrz. Pójdź na skróty, rozwiąż je od środka.

 (Byron Katie)

 

Tą myśl wzięłam sobie „do serca” i po wielu przejściach i chorobach, żyję według tej zasady.  Zaczęłam akceptować swoją percepcję jako dar i krok po kroku realizuję swoje  głębokie pragnienia.

Dziś wiem, jak ważne jest, abyśmy znaleźli właściwych ludzi we właściwym momencie. Ponieważ inspirujemy się nawzajem, dzięki czemu każdy może rozwijać się na swój własny sposób.

Jestem szczęśliwa, kiedy mogę poprowadzić ludzi do ich twórczej mocy i ponownie zbliżyć ich do osiągnięcia  pełni zdrowia i pełni  własnych pragnień.

Pragnienia Twojego serca są moją pasją. Ze wszystkich moich doświadczeń życiowych wiem, jak trudne i niemożliwe mogą się wydawać pewne marzenia i wizje, kiedy jesteśmy jeszcze pełni zwątpienia w siebie i utrudniających przekonań.

Pokażę Ci,  jak pozbywać się ich  pomyślnie i z miłością.

I uwierz mi, nie chodzi mi  o sumę rzekomych blokad czy traum, ale o nieopanowanie i niewykorzystanie wrodzonego, indywidualnego geniuszu duchowego.  Bo każdy go ma!

Nonsensem jest uczenie ludzi, że mają  problemy tylko dlatego, że ich wyobraźnia i intensywność świadomości jest kilkakrotnie niższa niż  terapeuty, czy osoby rozwiązującej problemy.

My, ludzie, mamy przed sobą długą drogę do przebycia, zanim uświadomimy sobie własne możliwości!

Zapraszam Cię do odwiedzania tej strony, by poznać drogę „na skróty”.