Uzdrawianie holistyczne

  • by

Czy zdrowie to ważny dla Ciebie temat?

Od wielu tygodni, a może miesięcy zmagasz się z dolegliwościami, nie przesypiasz wielu nocy, nic Cię nie cieszy. Wątpisz już w swoje szanse, bo lekarze przepisują tabletki, które nawet jako tako pomagają ale ciągłe wizyty w przychodni, ciągłe konfrontacje z chorobami przytłaczają…

Albo męczą Cię uzależnienia?

Czy chcesz:

  • poprawić swoją witalność?
  • zapobiegać chorobom?
  • mieć więcej świeżości umysłowej?
  • poczuć się lepiej i sprawniej?
  • być silniejszym fizycznie i psychicznie?

Jeżeli tak jest, mam dla Ciebie dobrą wiadomość: już dzisiaj możesz rozpocząć z nami ultymatywną terapię metodą TwojaDroga.

Jeżeli chcesz pomóc sobie i swoim bliskim, możesz nauczyć się w tym celu wykorzystywać swoje moce.

Możesz poznać  kilka prostych kroków po to, żeby leczć i harmonizować, żeby  żyć w zdrowiu  i harmonii .

Możesz również nauczyć się wykorzystywać tę metodę w uzdrawianiu innych ludzi i nawet zwierząt.

Istnieją bardzo jasne, duchowe i naturalne prawa, które rządzą zdrowiem i chorobami, biedą i bogactwem, sukcesem i porażką, miłością i rozczarowaniem, szczęściem i pechem, harmonią i chaosem.

Wykorzystaj je!

Włącz te prawa w swoje życie!

Poznaj prostą metodę, która umożliwi Ci wyzwolenie się od wszelkich dolegliwości, cierpień, udręk zdrowotnych.

„TwojaDroga” jest metodą terapii hololistycznej, którą ja już od lat stosuję  z moimi klientami”.  Powstała na bazie naturoterpii, Reiki, EFT, akupunktury,  Dekodyki  i medycyny chińskiej. Składa się z nowych metod uzdrawiania, które są oparte na pradawnych rozwiązaniach.

Powstała głównie po to, aby pomagała w uzdrawianiu ciała, umysłu i ducha

Cechuje ją ogromna prostota połączona z mega skutecznością.

Juz od wielu lat wiadomo, że przyczyna wielu chorób (nazwanych „chorobami z autoagresji ”) ukryta jest w psychice. Od niewielu lat mówi się o tym, że podłoża chorób psychicznych należy doszukiwać się w jelicie grubym.

Błądne jest  przekonanie o chorobie jednego organu!  Choroby są sygnałami organizmu,  one sygnalizują nam, że zeszliśmy z harmonicznej drogi i znajdujemy się na poboczu i musimy coś z tym zrobić.

Dolegliwości , choroby i cierpienie są „barierami życia”, które chcą nas chronić przed samozniszczeniem. Zmuszają nas do zatrzymania się, zachowania spokoju, przemyślenia, obrania odpowiedniej taktyki i odwrotu.

Tak więc jesteśmy w korzystnej sytuacji, aby rozpoznać rzeczywiste przyczyny i czynniki wyzwalające oraz zneutralizować je poprzez reorientację umysłową, która nagradza ciało i biosystem regeneracją i uzdrowieniem.

Oczywiście kuszące jest usuwanie nieprzyjemnych i irytujących symptomów dzięki nowoczesnemu i wysoce wyspecjalizowanemu sprzętowi  medycznemu, aby kontynuować pośpiech na pełnym gazie przez całe życie, choć w złym kierunku, a nawet spadać w przepaść.

Zdrowie i dobre samopoczucie są naturalnym rezultatem.

Zazwyczaj muszą być znane czynniki negatywne t.j. stres, problem, choroba, alergia, niepowodzenie itp. po to, aby je odwrócić.  Doświadczenie pokazuje, że ta niepohamowana jazda staje się coraz trudniejsza do kontrolowania i  samo życie zaciąga czasami  hamulec bezpieczeństwa.

Zawał serca, załamanie nerwowe, wypalenie zawodowe, wylewy, rak, stwardnienie rozsiane, choroba Alzheimera itp. to takie „awaryjne zatrzymanie życia”. Wizyta w szpitalu psychiatrycznym, domu opieki, czy  studium choroby „zainteresowanego” daje dużo do myślenia.

Życie jest tak pomysłowe ze swoimi duchowymi prawami, że przyjmując jego wskazówki  i zalecane „poprawki ścieżki”, możemy żyć cudownie.

Im więcej symptomów już zignorowaliśmy i „naprawiliśmy”, tym trudniej będzie oczywiście znalezienie drogi do „zdrowego stylu życia” – jednak jest to możliwe!

Duchowe uzdrawianie jest skutecznym sposobem na szybkie powrót do „zdrowego życia”, ponieważ nie próbuje znaleźć drogi powrotnej na zewnątrz ale tworzy rodzaj „przyciągania magnetycznego” od wewnątrz, które przyciąga nas bezpośrednio do naszej prawdziwej esencji. Jest to bardzo przyjemny, miły i względnie łatwy sposób na bezpośredni powrót do siebie. Jest skutecznym sposobem na szybkie powrót do „zdrowego życia”.

Uzdrowienie holistyczne nie próbuje znaleźć drogi powrotnej z zewnątrz , ale tworzy rodzaj „przyciągania magnetycznego” od wewnątrz, które przyciąga nas bezpośrednio do naszego  prawdziwego środka. Jest to bardzo przyjemny, miły i względnie łatwy sposób na bezpośredni powrót do siebie.

Ceną za to jest cierpliwość, spokój, uważność, ciekawość i dyscyplina.

Dzięki metodzie „MojaDroga” stworzyłam narzędzie, które pomaga  znaleźć  wewnętrzne źródło uzdrowienia i „zdrową ścieżkę życia” w ciągu następnych 30 dni.

Kazdy może osiągniągnąć wewnętrzną równowagę i poprawić ogólnego stanu zdrowia fizycznego i psychicznego.

Każdy może nauczyć się rozumieć swoje „wewnętrzne urządzenie nawigacyjne” i z wdzięcznością przyjmować  wewnętrzne wskazówki własnego organizmu, zamiast chcieć z nim walczyć jako ograniczenie.

Skargi, choroby i cierpienie będą stopniowo zanikać, ponieważ po prostu nie są już potrzebne i dlatego, że zrozumiane zostały ostrzeżenia i instrukcje i droga do niezbędnych „poprawek życia” będzie otwarta.

Poznaj strategię, która jest :

  • pomocą dla Ciebie i Twoich najbliższym w walce z dolegliwościami
  • uwolnianiem od stresu
  • drogą do zdrowia, sukcesu, rozwóju i harmonii.
  • możliwością stania się więc coraz bardziej błogosławieństwem dla siebie i dla wszystkich swoich bliskich.

Pozwól sobie przejść przez życie bez udręk, nałogów i chorób, przejmij nad nim  wewnętrzne i duchowe przewodnictwo.

Poczuć się zrelaksowanym i cieszyć się zdrowiem.

Masz teraz możliwość osiągnięcia wewnętrznej równowagi i poprawienia ogólnego stanu swojego zdrowia fizycznego.

Moje instrukcje nie wymagają zaznajamiania się z wielostronnicowymi  księgami. Są proste i percyzyjne. Mozesz je wdrażać w życie  już od jutra albo od zaraz.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*